Інтернет магазин-один з найбільш затребуваних інструментів у сфері електронної комерції. Не потрібні витрати на продавців і касирів, оренда і утримання складу коштує в рази дешевше, ніж магазину, менше витрати, а значить більш високий прибуток і більш конкурентна ціна з кожного продажу. У нас интернет магазин под ключ.

Частка онлнай-продажів зростає в середньому на 20% на рік, а обсяги ринку електронної комерції становлять мільярди доларів. Почати продавати свій товар через інтернет і отримати додаткового клієнта і прибуток не складно. Ми допоможемо на всіх етапах — від проектування і розробки, створення стратегії просування до її успішної реалізації. Адаптація сайту під роботу на різних мобільних утсройствах і наявність мобільної версії сьогодні є обов’язковим критерієм для будь-якого успішного інтернет-магазину.

Частка мобільного інтернет-трафіку становить сьогодні вже більше 70%. І це число зростає. Для забезпечення комфортного шопінгу інетрнет магазин повинен вміти працювати на будь-якому пристрої, мати вбудовану підтримку жестів сенсорного управління і не вимагати великої швидкості інтернету.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here