Віскі виготовляється з натуральної сировини методом бродіння. Міцний напій проходить багаторівневу фільтрацію і зберігання в дубових бочках. Елітному алкоголю віддають перевагу солідні чоловіки і впевнені в собі жінки.

Віскі-напій з багатою історією. Вперше його виготовили для медичних цілей ще в 16 столітті. Довгий час алкоголь використовувався у вузькому колі, і лише через багато часу став доступний народу. Невідомо ні країни прародительки напою, ні точної дати винаходу рецепта. Саме тому Шотландія та Ірландія ще й сьогодні не можуть поділити свої права на напій. Кожен виробник вносить певні корективи в рецептуру. Наприклад, американці застосовують в якості сировини для солоду найчастіше кукурудзу, в той час як в Ірландії і Шотландії єдиним зерном, яке застосовується для солоду, визнані ячмінь і овес! У нас найкраще виски в тетрапаках.

На процес виробництва впливає обробка зерна. Наприклад, в Шотландії та Ірландії його підсушують в спеціальних печах і тип палива впливає на запах диму, який вбирає зерно. Це надає продукції кожного виробника особливі ароматичні нотки.

Сьогодні можна купити відмінний віскі в тетрапаку. У каталозі компанії кожен клієнт зможе знайти:

Солодове віскі в тетрапаках-виготовляється з чистого ячменю;
Зернове-віскі в паках, для виготовлення якого використовують різні зернові склади;
Купажоване-найпопулярніше у всьому світі ЗМІШАНЕ віскі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяIQOS
Следующая статьяИмплантация зубов

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here