Видалення відпрацьованого повітря і подача нового здійснюється в кожній будові. Однак в залежності від його призначення і площі вентиляція може бути виконана різними способами. Так в більшості приватних домоволодінь вентиляційні та димові канали обладнають в блоці. При цьому димохід конструктивно виконують у вигляді цегляного монолітного каналу, всередині якого розташовують димову і вентиляційну труби. Від правильного її спорудження залежить не тільки бездоганне функціонування обладнання, під час роботи якого утворюється дим, але і чистота повітря в приміщенні. Димоходи і вентиляція можуть мати зовнішню або внутрішню конструкцію. Детальніше на master-trub.com.ua.

перевірка вентиляції і димоходовнаружний димохід встановлюється на фундаменті, він може бути виконаний із залізобетонних блоків, які повинні виступати за контури основної конструкції не менше ніж на 15 см.димова труба зазвичай виконується з цегли, що укладається на цементному розчині. Причому кладка повинна виконуватися відповідно до певних вимог, вона може мати квадратний або прямокутний перетин певного розміру, в залежності від призначення каналу і його висоти.

Найменше Допустиме перетин цегляної труби становить 14х14 см.Якщо в трубі розміщується одночасно кілька каналів, то вони повинні розділятися між собою перегородкою, виконаної в половину цегли, який однією стороною повинен бути закладений в зовнішню стінку димоходу.

Внутрішня димова труба, що проходить через зовнішні стіни повинна мати кладку товщиною не менше цегли, при цьому її необхідно додатково ізолювати негорючим теплоізоляційним матеріалом.

У кожному будинку димоходи і вентиляція найчастіше виконуються в єдиній конструкції, оскільки їх поділ на окремі елементи нераціонально з точки зору економії площі. Тому найчастіше вони розміщуються в одній або двох трубах. При цьому вихідні отвори димових каналів повинні бути спрямовані вгору, а вентиляційних – розташовують в бічних стінах тієї частини труби, яка виступає над дахом, і вони повинні виходити на дві сторони (наскрізь). Таке конструктивне рішення спрямоване на запобігання попадання продуктів згоряння в вентиляційний канал при ослабленні тяги або виникненні зворотної.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяAgroexp
Следующая статьяСтоматология для детей

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here