1 АРТ ЛАЙФ-КОМПАНІЯ, ЩО ДИНАМІЧНО РОЗВИВАЄТЬСЯ

Почавши більше 20 років тому з малого підприємства, Артлайф виріс у велику корпорацію. Компанія займає лідируючі позиції в своїй галузі і впевнено дивиться в майбутнє. Також ви у нас знайдете глюкосил норма.

2 АРТ ЛАЙФ — ЦЕ ПОТУЖНА, НЕЗАЛЕЖНА КОМПАНІЯ.

В її структуру входить ціла група підприємств і підрозділів, які дозволяють охопити повний цикл виробництва, починаючи від розробки ідеї продукту до упаковки.

3 АРТ ЛАЙФ — ЦЕ КОМПАНІЯ, ЯКА ПИШАЄТЬСЯ БЕЗДОГАННОЮ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ.

Гарантом її ефективності та незмінної якості виступає система менеджменту якості, сертифікована за міжнародними стандартами ISO 9001:2000 та ISO 22000: 2005. Компанія має фармліцензію, вся продукція сертифікована. Умови виробництва відповідають вимогам міжнародних стандартів GMP і HACCP.

4 АРТ ЛАЙФ — ЦЕ АВТОРИТЕТНЕ ПІДПРИЄМСТВО І ПЕРЕДОВІ ФАХІВЦІ ГАЛУЗІ.

Внесок компанії в розвиток індустрії харчування неоціненний. Саме компанія Арт лайф стояла біля витоків розвитку ринку біологічно активних добавок в Росії. Президент-засновник Компанії, Олександр Австріевскіх, — доктор технічних наук, академік Міжнародної Академії натуральних продуктів і біотехнологій, віце-президент Асоціації російських розробників і виробників БАД, кавалер ордена Карла Ренборга «За внесок у розвиток мережевого маркетингу», професор кафедри біотехнології, товарознавства та управління якістю Кемеровського технологічного інституту харчової промисловості.

Віце-президент компанії з науки і виробництва, Андрій Вековцев, — автор практично всіх рецептур Арт лайф, кандидат технічних наук, доцент кафедри біотехнологій, товарознавства та управління якістю Кемеровського технологічного інституту харчової промисловості. В якості наукових консультантів в компанії працюють висококваліфіковані лікарі-фахівці в області біохімії, фармакології, онкології, дієтології, косметології.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here