Активні речовини: тестостерону пропіонат 30 мг, тестостерону фенілпропіонат 60 мг, тестостерону изокапронат 60 мг, тестостерону деканоат 100 мг в 1 мл. Всі чотири сполуки є ефірами природного гормону тестостерону. Загальний вміст тестостерону в мл становить 176 мг. У нас купить Сустанон 250.
Допоміжні речовини: арахісу масло, бензиловий спирт, азот. Опис: жовтий масляний розчин.
Фармакотерапевтична група:
Андроген.
Код ATX: G03BA03

Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка
Тестостерон є основним ендогенним гормоном незамінним для нормального росту і розвитку чоловічих статевих органів і чоловічих вторинних статевих ознак. Протягом життя у дорослих чоловіків тестостерон є незамінним для функціонування яєчок і супутніх структур, а також для підтримки лібідо, хорошого самопочуття, еректильної потенції, і для функції передміхурової залози і насінних бульбашок.
Лікування гипогонадальных чоловіків препаратом Сустанон-250 призводить до клінічно значимого підвищення концентрації тестостерону, дигідротестостерону, естрадіолу і андростендіону в плазмі, а також до зниження рівня ГЗСС (глобуліну, що зв’язує статеві гормони); рівні лютеїнізуючого гормону (ЛГ) та фолікулостимулюючого гормону (ФСГ) відновлюються до нормального значення. Лікування препаратом Сустанон-250 призводить до зменшення симптомів дефіциту тестостерону. Крім того, збільшується мінеральна щільність кісток і м’язова маса, у огрядних пацієнтів відбувається зниження маси тіла. В процесі лікування нормалізується сексуальні функції, включаючи еректильну функцію і лібідо. При застосуванні препарату знижуються концентрації в сироватці крові ЛПВЩ (ліпопротеїнів високої щільності), ЛПНЩ (ліпопротеїнів низької щільності) та тригліцеридів, підвищуються концентрації гемоглобіну і гематокрит, при цьому не відбувається клінічно значущої зміни рівня печінкових ферментів і ПСА (простатичного специфічного антигену). Препарат може викликати збільшення розмірів передміхурової залози, при цьому функціональних змін не відзначається. У гипогонадальных чоловіків, які страждають на цукровий діабет, застосування андрогенів покращує чутливість до інсуліну і/або знижує концентрацію глюкози в плазмі крові.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяАнализы бишкек
Следующая статьяVideo femmes russes

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here