Розташування. Хороший салон Боди массаж Киев не завжди розташовується близько жвавих доріг, все-таки інтимність воліє на самоті. Але до нього завжди легко дістатися.
Дівчата. Еталонна зовнішність для них — норма. У хорошому салоні — тільки красуні з ніжними ручками. Звичайно, вони навчені всім традиційних прийомів класичного та еротичного масажу, але не тільки. Дівчата повинні прагнути доставити клієнту задоволення, вони завжди підлаштовуються під вимоги гостя, але строго дотримуються встановлених правил. Вибирають їх за трьома критеріями: зовнішність, інтелект, інтерес до работе.На масажисток приємно дивитися, з ними цікаво розмовляти і, звичайно, вони так уміло впливають на ерогенні зони, що релакс неминучий.
Інтер’єр. Хороший салон еротичного масажу для чоловіків завжди демонструє гостям фотографії апартаментів. Ви переглядаєте їх заздалегідь, а потім потрапляєте в знайоме візуально місце і відчуваєте себе більш розслабленим.
Конфіденційність. У хорошому салоні Львова це навіть не обсуждается.У масажисток чарівні руки, буквально відроджують до життя, але дуже погана пам’ять на обличчя.
Величезний вибір програм. Адже клієнтові повинно бути цікаво знову і знову приходити сюди. А тому можна вибирати одну програму, їх поєднання і різні доповнення, «збираючи» музику свого відпочинку по нотах.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here