Більшість топових мікрофінансових компаній вже сьогодні надають можливість цілодобово заповнити онлайн анкету для отримання позики в будь-який час доби і дня тижня. У заповнюваній анкеті потрібно буде вказати ваші паспортні дані, код ІПН і номер телефону, за яким менеджер МОФ зв’яжеться з вами і повідомить результат. Ми розповімо про займ на карту круглосуточно.

Особливість подібних онлайн заявок в тому, що Вам не доведеться чекати розгляду кредиту, а потім їхати в банк за грошима, кошти надійдуть відразу на банківську картку. Питання та відповіді щодо оформлення онлайн кредитів:

Як оформити позику?

Підібравши кілька фінансових організації, переходите на сайт і вибераєте суму і термін. Уважно заполяєте всі поля в онлайн анкеті. Після перевірки даних з Вами зв’яжеться менеджер для уточнення інформації і повідомить результат.

Які умови отримання грошей на карту?

Всі умови отримання позик вказані на офіційних сайтах банків і МФО. Умови можуть відрізнятися в залежності від обраної вами компанії. Основні: повноліття, громадянство України, наявність паспорта та ІПН коду.

В якій валюті видаються гроші?

Всі позики видаються тільки в національній валюті — в гривні.

Чи можна взяти кредит якщо не працюєш офіційно?

Так, така можливість є. МФО не завжди вимагають довідку з роботи або офіційне працевлаштування. У деяких компаніях — це не обов’язкова умова.

Чи можу я вночі отримати миттєвий позику?

Мікрофінансові організації видають позики на карту миттєво цілодобово в режимі онлайн.

Яка максимальна сума онлайн позики?

Онлайн позики видаються на короткий термін і сума позики у деяких МФО може бути до 15000 гривень. Банки пропонують кредити на велику суму.

Чи є приховані комісії або платежі?

Прихованих комісій або платежів бути не може, всі компанії мають фінансову ліцензію! Банки і МФО вказують повну інформацію по позиках в договорі, перед підписанням договору ознайомтесь з його змістом.

Як дізнатися суму переплати по кредиту?

На сайті кожної фінансової компанії є кредитний калькулятор, ГДИ ви вибираєте термін користування грошима і суму позики. Після Вашого вибору Вам буде вказана дата повернення, переплата і точна сума для повного погашення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here