кружевные бразилиана! Як же красиво це звучить! Невже жіночі трусики бразиліана родом з самої Бразилії? Труси бразиліана це дійсно найпопулярніше нижню білизну жінок Бразилії. Форма трусиків бразиліана дозволяє виглядати сексуально, але не пішло одночасно. Їх відрізняє особливий крій — передня частина трусиків може бути виконана в будь-якому стилі, в той час як задня частина ширша ніж стрінги, але набагато менше ніж звичайні бікіні. Труси бразиліана жіночі це високий виріз взаді, тому він відкриває більше ваших сідниць. Цей стиль є популярним кроєм як для нижньої білизни, так і для купальників не тільки в Бразилії.

Чому жінки вибирають труси бразилиано?
Більшості жінок подобаються трусики бразиліан, тому що вони виглядають дуже вже сексуально. Розріз розкриває частину сідниць, роблячи їх привабливими, демонструючи лише трохи. Деяким жінкам цей стиль зручніше носити, ніж стрінги. Плавки жіночі бразиліана візуально подовжують ноги, тому їх вибирають часто.
Стрінги бразиліана дуже маленькі ззаду, створюють дискомфорт, в той час як жіночі труси бразильяна щільно лежать на сідницях.
Як і з будь-яким типом нижньої білизни, кращий стиль для вас буде залежати від вашої унікальної форми тіла, переваг у стилі і особистого комфорту. Якщо Ви шукаєте новий стиль, купити жіночі труси бразиліана можна в нашому інтернет магазині. У нас тільки найкращі труси жіночі бразиліана. В нашому асортименті є як мереживні бразиліана, так і труси бразиліана бавовна, з високою посадкою, безшовні.

Типи бразильських трусиків
Білизна бразиліана має кілька різних форм трусиків.

Бікіні бразиліана. Трусики з високою посадкою, широкими боками і завищеною спинкою. Часто саме на спині є мереживні вставки, стрази, фігурні вирізи. Дуже ефектно виглядають купальні труси бразиліана.
Шортики бразиліана. Спереду це класичні шортики. Задня частина нижньої білизни бразиліана поєднує коротенькі шорти і стрінги. Цей стиль відмінно підходить для тих, хто веде активний спосіб життя.
Класичні бразиліана-це модель трусиків із середньою посадкою, переважно бавовняна або бамбукова білизна. Часто бавовна прикрашений мереживом.
Білизна бразиліана підкреслить вашу жіночність і вигини в повній мірі! Ми пропонуємо вам купити жіночі труси бразиліана мереживні, бавовняні, з мікроволокна, зі швами або безшовні. Плавки бразиліана це різноманітність стилів на будь-який смак.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here