Цей чудовий ягідний напій, народжений в обіймах ласкавого закарпатського сонця, стане підходящим подарунком любителька яскравих фруктових смаків. Його рецептура включає в себе виноград популярних сортів Лідія і Ізабелла, які надають терпкість і чудово відтіняють солодкість цього нектару. Малинове вино, купити ви можете у нас, просто замовивши цей товар. Крім малинового вина у нас є ще малиновое вино.

Малинове вино заворожує ефектним яскраво-рубіновий кольором з пурпуровим відливом, і навіть в холодну пору нагадує смак безтурботних літніх днів. Приємна насолода від цього напою гарантована багатим досвідом іршавських виноробів, що вклали в його створення всю душу і майстерність. Перевага вина в тому, що через рік витримки воно не втратило смакових і ароматних якостей. Його легкість і грайливість послужать для підняття настрою, а також для насичення вітамінами і навіть для поліпшення апетиту.

У ніжному малиновому ароматі, і живому, з приємною солодкістю смаку цього благородного напою відчувається справжня українська щирість.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here