Послуги з уборка домов в киеве затребувані в сучасному суспільстві, оскільки більшості домовласників просто не вистачає часу, щоб самостійно підтримувати чистоту і порядок у своєму житлі. Можна покласти завдання прибирання приватних будинків на найманий персонал, покоївку, яка буде проживати в будинку постійно або приходити час від часу. Але більш популярне рішення – професійне прибирання будинків співробітниками клінінгової компанії.

Що включає в себе прибирання будинку
Вартість прибирання будинку і обсяг робіт залежить від того, який тип клінінгу будинку замовлений. Генеральне прибирання будинку цінується дорожче підтримуючої, включає в себе очищення всіх поверхонь, у тому числі у важкодоступних, прихованих від очей, розташованих на висоті понад 2 м, Коли проводиться комплексне прибирання котеджів, будинків, крім житлових приміщень прибирають кухню, санвузол, підсобні приміщення. Можна також замовити прибирання окремих приміщень.

В ході прибирання будинку очищають від пилу і забруднень:

стіни, підлога і плінтуси, стеля;
всі поверхні корпусних меблів;
електроустановочні вироби;
світильники, крім кришталевих люстр (їх чистка, мийка виділяється в особливу послугу як робота підвищеної складності, пов’язана з чималими тимчасовими витратами);
предмети інтер’єру, аксесуари;
скляні та дзеркальні поверхні;
дверні блоки, віконні рами, підвіконня;
радіатори опалення;
м’які меблі і килими (килимові покриття).
В ванній кімнаті, туалеті миють поверхні меблів, побутової техніки, кахельну плитку, світильники, труби, радіатори і рушникосушки. Всю сантехніку не тільки чистять, миють, але і дезінфікують, також дезінфекції піддають сміттєві корзини. В ході прибирання санвузла видаляють вапняні відкладення, водний камінь, наліт. Генеральне прибирання по дому має на увазі наведення чистоти на кухні. Тут до стандартного набору робіт додається миття зовнішніх панелей побутової техніки, чистка та дезінфекція мийки. Багато поверхні доводиться очищати від слідів жиру, найбільш трудомістка завдання – очищення витяжки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяХимчистка Дивана
Следующая статьяФонарик

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here