Наші фахівці з очищення диванів і оббивки використовують тільки найпотужніше і ефективне обладнання для чищення. Ми вкладаємо купу грошей в новітні технології для чищення м’яких меблів, щоб ми могли запропонувати вам більш чисту і не шкідливу для здоров’я хімчистку дивана.

Кожен диван і всі види оббивки будуть ретельно перевірені перед чищенням. Потім ми вибираємо найбільш підходящий процес очищення в залежності від типу матеріалу і ступеня забруднення. Будуть вжиті всі заходи для захисту покриття меблів.

Чому хімчистку дивана в Києві необхідно замовити у нас ?
Що може бути приємніше, ніж замовити хімчистку дивана в Києві і тим самим надати йому вигляд нового?
В наш час відвідування меблевого магазину може повернути в шок. З іншого боку, послуги, які пропонує наша компанія, стоять цілком «символічно». Найкраща Химчистка Дивана Киев.

Приміром, хімчистка дивана в Києві обійдеться в суму від 440 до 500 гривень.

Обробка парою, не зашкодить вашому здоров’ю, так як наша компанія використовує тільки безпечні химагенты.

Чистка прямого дивана — найдешевший вид роботи, який обійдеться в 440 гривень. Кутовий диван вимагає більшої кількості хімічної речовини і більше часу. За його чистку доведеться розпрощатися з 450 гривнями.

Довше і найскладніше обробляти шкіряні вироби. Їм, втім, абсолютно нескладно надати привабливий зовнішній вигляд. Парова обробка прямого і кутового диванів зі шкіри коштують відповідно 450 і 500 гривень.

Компанія пропонує акцію: при чищенні двох виробів клієнти можуть розраховувати на знижку. Якщо вам треба почистити диван, розгляньте можливість хімчистки крісла.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКальянный блог
Следующая статьяУборка домов

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here