Вітаємо на сайті рекламного агентства PUSH-K Solutions. Якщо шукаєте надійного партнера, то ви його знайшли, вітаємо.

Офіс рекламного агентства знаходиться в Києві, в ньому працюють найталановитіші люди України, створюючи і втілюючи ефективні рішення для бізнесу. Портфель сервісів агентства великий і кожен напрямок з переліку наших послуг підкріплено виконаними проектами. Детальніше на reklamnoe-agentstvo.push-k.ua.

Агентство засноване в 2007 році. Починали з оффлайн, тому наші позиції тут класично сильні – діє активна структура регіональних представників в Україні, а в команді досвідчені проджект менеджери, які вміють налагодити роботу персоналу. У 2007 ринок BTL послуг був дуже конкурентними, але зараз цифрові комунікації його звузили і в цій ніші стало непросто знайти дійсно професійне агентство – їх небагато, ми з їх числа.

З 2011 року працюємо з Інтернет рекламою безперервно. Є досвід, досягнення, статистика, напрацювання, розуміння інструментів, процесів і найголовніше – фахівці. Зараз в цьому напрямку наші можливості безмежні-рекламне агентство PUSH-K Solutions завжди знайде рішення найскладнішої задачі по інтернет просуванню.

У 2014 році почали створювати сайти. Вже тоді цей ринок був дуже конкурентними, але ми в ньому відбулися сьогодні це підрозділ є повноцінною веб-студією із замкнутим циклом виробництва. Наші роботи регулярно потрапляють в топ національних рейтингів розробників сайтів. Розуміння маркетингу та реклами* — одна з ключових переваг агентства в ніші Створення сайтів. Створюємо робочі рішення для бізнесу, а не упаковки. *Адже ми рекламне агентство.

PUSH-K Solutions завжди займалося організацією подій для великих компаній. Event ринок нас завжди приваблював з двох причин. Перша-створення великої події вимагає ресурсів, якими ми і так маємо. Друга – тільки при створенні event-концепції креатив безмежний, на відміну від чисто маркетингових проектів, де завжди є рамки. У 2018 році агентство було залучено до робіт з організації фінального матчу Ліги чемпіонів UEFA в Києві. За 10 років в індустрії наша команда отримала колосальний досвід в event project management – ці хлопці і зараз до ваших послуг.

Завжди надавали дизайн послуги, кількість виконаних дизайнів вже давно неможливо підрахувати. За креативну підтримку в 2018 році агентство навіть отримало офіційну подяку від мерії Києва, наші роботи були по всьому місту. Дизайн і продакшн невід’ємна складова нашої роботи. А ще ми постійно щось робимо, конструюємо і втягуємося в нестандартні виробничі проекти. Наші BTL та event коріння дозволяють на ряду c сувениркой, поліграфією, одягом і т. д., створювати по-справжньому ексклюзивні стенди і грандіозні декорації рівня телевізійних проектів. Ми експортували і змонтували в Європі декорації для більше десяти ТВ студій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here