МЕДБРАУЗ
Ненадійний контрагент? Дотримається угоди?

Зробіть бізнес безпечним. Отримайте повне досьє компанії medbrowse з актуальними даними, надісланими з усіх державних джерел та реєстрів.
Ці дані отримані з держреєстру за ЄДРПОУ юридичної особи 42654667. Керівником МЕДБРАУЗ є ПОДОЛЬНИЙ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ. Форма власності юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ. За кодом ЄДР контрагента МЕДБРАУЗ зареєстрована юридична адреса 02072,М. КИЇВ,ДАРНИЦЬКИЙ,ВУЛИЦЯ ГМИРІ БОРИСА, БУД. 8-Б, ПРИМ. 197.
Знайдіть контрагента за кодом ЄДРПОУ, назві підприємства або імені директора. Повна версія звіту містить дані реєстру, відомості банкрутства, судові рішення, вичерпні дані отримані в реальному часі. Одночасно відстежуйте до 100 компаній та перевіряйте до 600; отримуйте ключові сповіщення по e-mail. Досліджуйте зв’язки між компаніями. Спробуйте безкоштовно. Тоді і виникла ідея ввести послугу резервування для користувачів. «Ми отримували бонуси з кожного клієнта, який здійснював покупку. Аптека отримувала клієнта. Щоб мотивувати клієнта робити резерв, аптеки пропонували йому знижки, розмір яких міг варіюватися від кількох сотих відсотка до 20% від вартості товару», – пояснює Євген. За словами одного з менеджерів аптечної мережі, відсоток від угоди становить близько 0,5% від суми товару, вказаного на сайті Tabletki.ua. Однак, уточнює, Євген, ця цифра не відповідає дійсності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here