Інтимна операція (Лабіопластика) — це хірургічне втручання, спрямоване на корекцію форми і розмірів статевих губ методом висічення зайвої кількості тканини. На сьогоднішній день цей вид пластичної хірургії досить популярний серед жінок не тільки Києва, але і всієї України. Медичний центр «Гінультрамед» проводить на наступні види лабіопластики:

пластика малих статевих губ;
пластика великих статевих губ.
Наш центр гарантує хороший кінцевий результат за доступною вартістю. Численні відгуки клієнток після проходження даних процедур це підтверджують.

ЩО ЯВЛЯЄ СОБОЮ ІНТИМНА ПЛАСТИКА?
Для багатьох дівчат естетичний дефект може приносити цілий ряд незручностей: сором, комплекси і відсутність статевої близькості зі своєю другою половинкою. Пластика статевих губ була призначена, щоб позбутися від цієї проблеми. Звернутися за допомогою можна в наш медичний центр «Гинультрамед». Детальніше на http://ginultramed.com.ua/index.php?p=99933.

Під впливом вікових або генетичних факторів малі статеві губи, що з часом можуть подовжуватися або ставати асиметричними. Лабіопластика спрямована на те, щоб усунути цю проблему.

Резекцію проводять висококваліфіковані лікарі медичного центру «Гінультрамед», застосовуючи сучасне обладнання та якісний шовний матеріал, тому ефективний результат та високу якість забезпечені.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here