Малювання з дітьми розвиває сенсорні здібності малюків, дрібну моторику руки дитини, просторове мислення, уяву, художній смак дошкільнят. Освоюючи малювання, діти знайомляться з жанрами живопису (портрет, натюрморт, пейзаж) і азами кольорознавства. Маленькі художники малюють не тільки пензликами та фарбами, але і сангіною і аквареллю, крейдою, штампами, пластиліном, свічкою, стеком, трубочками, листям, поролоновою губкою і навіть зубною щіткою. Ми пропонуємо найкращій мастер класс по рисованию для детей.

Основна мета навчання малюванню маленьких дітей — розвиток художньо — творчої діяльності дитини, навчання дітей вираження своїх життєвих вражень, емоцій, уявлень через виразний образ. Для успішного малювання дитині потрібні точні уявлення про ті предмети і явища, які він буде зображувати на аркуші паперу, а також володіння способами малювання і вміння підпорядкувати рух руки задачі зображення. За один майстер-клас дітки малюють одну закінчену картинку і несуть додому. Малювання розвиває моторику, гнучкість рук і просторове, образне мислення, посидючість і концентрацію на одному завданні, розуміння початку, середини і завершення завдання за обмежений час. Подібний майстер-клас так само розвиває відчуття кольору і розуміння елементарних законів світла і тіні.

У рубриці «Малювання з дітьми» ви знайдете покрокові майстер-класи з малювання з дітьми від 1 року до 7 років, опис методики навчання малюків малювання, ідеї, приклади дитячих малюнків, ідеї використання дитячих шедеврів для виготовлення листівок і панно, опис традиційних і нетрадиційних технік малювання з дітьми (монотипія, граттаж, малювання сіллю, малювання штампами, малювання осіннім листям).

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяХимчистка дивана
Следующая статьяШкаф-купе

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here