Культиватор — спеціальна сільськогосподарська машина, яка обробляє грунт і виконує роботи: прополка, оранка, підгортання, посадка і викопування всіляких коренеплодів і т. д. Ми пропонуємо найкращій weima культиватор.

Характеристики культиватора: потужність двигуна, ширина захоплення культивації, Робоча глибина, кількість передач, тип живлення і надійність фірми-виробника. Чим вище показники, тим вище ціна культиватора.

Малопотужні міні культиватори оснащуються двигунами до 4 л. с. і мають вагу до 30 кг. Здатні розпушувати грунт до 18 см. Ширина захоплення і мала вага роблять їх зручними для застосування на маленьких ділянках. Ці моделі без задньої передачі. Культиватори середньої потужності від 5 до 7 к. с. мають масу 35 – 60 кг і велику ширину захвату і стійкіше. За рахунок такої маси вони розпушують грунт на глибину до 30 см.

Недоліком моделей — незручно працювати в обмежених умовах — вузьких міжряддях або невеликих ділянках. Мотоблоки (більше 5,5 к. С) мають масу від 70 кг і вище і посилений редуктор і раму. Пристосування даного типу мають коробкою передач і можуть тягти за собою причіп або інше навісне обладнання.

Залежно від типу живлення бувають дизельні, бензинові та електричні культиватори. Головна перевага електричного культиватора — використання в теплиці. Бензиновий культиватор дорожче і складніше, так як потребує спеціального палива і олії. Крім того він більш гучний, але має можливість роботи без прив’язки до електромережі і перекриває раніше озвучені недоліки.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяСтенды
Следующая статьяХимчистка дивана

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here