Світ сувенірної продукції регулярно поповнюється цікавими і корисними новинками. Підприємства та компанії, які вірять в ефективність цифрових пристроїв, все частіше замовляють power bank з логотипом – мобільний акумулятор, здатний зарядити Ваш смартфон, камеру, планшет або консоль, де б Ви не знаходилися. Він буде корисний будь-якому користувачеві сучасних девайсів. Але крім свого основного призначення, він стане ненав’язливо рекламувати Вашу компанію. Поїхав ваш клієнт у відрядження? Або може бути, він попрямує на дачу або до моря у відпустку? Скрізь, де немає стаціонарної електромережі, відновити заряд батарейки його гаджетів зможе power bank, на якому буде красуватися ім’я і символіка Вашої компанії. І кожен раз користувач добрими словами буде згадувати вас і Ваші товари, послуги, пропозиції. У нас повербанк оптом.

Інтернет-магазин USBSTAR.com.ua підготував для вас велику різноманітність представлених акумуляторів. У нас Ви зможете замовити павер банк оптом з наступними характеристиками:

Ємність – від 2200 до 17600 mAh;
Форма-правильний паралелепіпед або плоска прямокутна пластина;
Роз’єми – 1-2 стандартних usb0 і один – мікро-юсб;
Колірна гамма — від чорної і білої класичної до кольорової червоної, синьої, золотистої.
У нас ви зможете купити повербанк за доступною ціною — від 7,5 доларів. Це оптимальний цінник для компаній різної величини. Бажаєте здивувати своїх клієнтів або бізнес-партнерів корисним презентом? Неодмінно замовте power bank оптом і подаруйте їм ці пристрої! А може бути, на вашому підприємстві строго дотримуються корпоративного стилю і всім виїзним фахівцям видають не тільки блокноти і ручки єдиного кольору, але і мобільні гаджети? Тоді Вам на допомогу — повербанк з логотипом, який буде ідеально поєднуватися зі стилістикою і спрямованістю всіх робочих приладдя, виданих вашим колегам!

Які б завдання Ви не ставили перед запасними мобільними батарейками, наш інтернет-магазин USBSTAR.com.ua стане справжнім помічником у їх вирішенні. Ми пропонуємо всім нашим клієнтам неодмінно скористатися послугою лазерного гравіювання. І на звичайному, однотонному корпусі з’явиться Ваш логотип. А power bank з гравіюванням-це вже не просто корисний подарунок, а Даний і ефективний маркетинговий засіб.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here