Столиця Аджарії і головний чорноморський курорт країни, Батумі подібний молодому вину: безтурботний, запашний, вільний і п’янкий. Це інтернаціональне місто-Сонце немов пустотливий (і обожнюваний) молодша дитина в добропорядній родині — і пожурити б треба за прокази, тільки ну зовсім не виходить сердитися на чарівну фізіономію. У нас отдых в батуми.

Батумі — уособлення сучасної Грузії. Його прекрасні пляжі в рівній мірі наповнені європейцями, російськими та сусідами по Кавказу, нічні клуби приймають кращих діджеїв планети, у готелях пропонують якісний сервіс, а в ресторанах — смачні страви національної кухні. Крім іншого, тут як і раніше люблять і чекають нашого брата, незважаючи ні на які політичні ігри.

Розташування
Місто розташоване в Кахаберській низовині, в 2-3 метрах від рівня моря. Форма низовини нагадує півмісяць, який розтягнутий на 7 км з півночі на захід. Основна частина Батумі прилягає до Батумської затоки, в північній частині Кахабрської низовини, уздовж річок Барцхана і Королісцкалі. Загальна площа міста становить 64,9 км2

Як дістатися до Батумі
Аеропорт Батумі розташований в 2 км від центру міста. Подолати цю відстань найзручніше на таксі (10-15 хв в дорозі). Якщо ж ви хочете заощадити, має сенс дочекатися автобуса № 10, зв’язує аеропорт з центром Батумі. Зупинка розташована біля виходу із залу прильоту. Дорога займе близько 20 хв, проїзд обійдеться в 0,40 GEL.

Враховуючи невисоку ціну за проїзд на поїзді, тим, хто подорожує на самоті, може бути зручно викупити обидва місця в СВ і в дорозі насолоджуватися красивими видами за вікном і кращою компанією-самого себе.

У Батумі також можна прибути за допомогою Грузинських залізниць. З Тбілісі щодня відправляються два потяги: нічний, приблизно в 23:00, і ранковий, в 9:00. В дорозі близько 8 годин. За місце в двомісному СВ з білизною і чаєм просять 40 GEL, подорож а-ля «троє в човні, не рахуючи…» у другому класі обійдеться в 23 GEL. Від вокзалу Махинджаурі, що в 5 км від центру Батумі, регулярно відправляються автобуси і «самаршруто» в місто.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяАниматоры
Следующая статьяBodyFactor

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here