Magento Commerce-найгнучкіша платформа в світі для електронної комерції. Ніяка інша платформа не дає вам можливості створити унікальний інернет магазинів, який буде мати безмежний функцонал а безліч інтеграцій з другімм системами. У нас разработка интернет магазина киев.

При розробці інтернет-магазину на платформі Magento учитиваються різні аналітичні створення які дадуть вожможность розширити основний функціонал платформи. При розширеному функціоналі управляти інтернен магазином набагато легше. А також не вимагатимемо багато часу для його адміністрування. І по тому ключовою особенносью етапу проектування інтернет-магазину стає технічне завдання на розробку.

В технічному завданні ми описуємо основні цілі і задачі інтернет-магазину, особливості цільової аудиторії та пропонованих товарів, особливості концепції інтернет-магазину, вимоги до оформлення та змісту інтернет-магазину, а також функціональні та технічні вимоги. У Технічному завданні міститься ще й опис структури інтернет-магазину — CMS сторінок, блоків та інших речей.

Студія веб-дизайну ASAWEB пропонує послуги з комплексної розробки інтернет-магазинів і сайтів інших типів » під ключ». Наші фахівці на кожному з етапів розробки тісно співпрацюють з клієнтами, щоб забезпечити максимально ефективний результат — інтернет-магазин, який буде залучати не просто користувачів, а потенційних покупців. Замовити створення інтернет-магазину ви можете прямо зараз!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here