Аудиторська компанія PSP Audit акредитована при Аудиторській палаті України (АПУ), і офіційно працює на ринку аудиторських послуг з 2009 року. Компанія надає аудиторські послуги, а також послуги в області бухгалтерського супроводу та фінансового консалтингу. У нас услуги аудиторской компании.

PSP Audit-член Міжнародної мережі незалежних аудиторських, податкових, бухгалтерських і консалтингових фірм MGI Worldwide. Мережа налічує 170 компаній-членів в більш ніж 80 країнах світу і 5000 професійних співробітників. Переваги членства компанії в MGI Worldwide для наших клієнтів
MGI Worldwide є однією з кращих світових мереж незалежних аудиторських, податкових, бухгалтерських та консалтингових фірм. Вона заснована в 1947 році і об’єднує понад 5000 професійних співробітників в 260 офісах по всьому світу. «ТОВ «Делонгі Україна» висловлює Вам свою повагу та підтверджує, що за час нашої співпраці, компанія PSP Audit показала свій професіоналізм та високу якість виконання завдань, допомагаючи вирішувати найбільш складні і нестандартні питання бухгалтерського та податкового обліку. ТОВ «Делонгі Україна» рекомендує компанію, як компетентного і надійного партнера в області надання аудиторських і консалтингових послуг»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here