Інфрачервоне опалення має ряд об’єктивних переваг перед аналогічними системами. Це робить його популярним і затребуваним для українських сімей. Інфрачервоний обігрівач – незамінна річ для зими, тим більше, якщо ви живете в будинку зі слабким або нестабільним опаленням. У питанні економічності інфрачервоного обігріву немає рівних: працюючи ефективно і безперебійно, він забирає мінімум електроенергії, дозволяючи вам економити гроші і не жертвувати при цьому комфортом. В інтернет-магазині Teplov ви знайдете стельові ІЧ-Обігрівачі-гідну альтернативу традиційним радіаторам і конвекторам. При їх розумному і нерозточному використанні ви зможете заощадити 30-40% фінансів, що актуально з цінами на ЖКГ в Україні. У нас потолочный инфракрасный обогреватель.

Стельовий обігрівач: що це і як він функціонує?
Перш, варто розібрати особливості ІК-систем. Працюючи за принципом сонячного випромінювання, вони гріють не повітря, а знаходяться навколо себе предмети. Останні відображають тепло в простір і дають можливість рівномірно обігріти приміщення. Перевага такого підходу в тому, що повітря не пересушується, не позбавляється кисню, а навпаки, стає більш чистим і корисним для людини.

Інфрачервоні хвилі сприятливо впливають на навколишнє середовище, вбивають бактерії і віруси, перешкоджають виникненню вогкості і цвілі і на стінах і на меблях. Це робить їх не тільки безпечними для людського організму, але і навіть корисними. Очищаючи повітря, ІЧ-обігрівачі покращують самопочуття, це відчутно для людей, що зазнають проблеми з дихальною і серцево-судинною системою.

Інфрачервоні довгохвильові обігрівачі мають ККД рівний 98%. Це означає найвищу ефективність при мінімальних витратах. Такий вид обігріву гарантує комфорт і тепло незалежно від централізованого опалення. Тепер вам не доведеться надягати на себе безліч теплих речей, перебуваючи в квартирі, і відчувати недоробки української РК-системи. Вдома ви повинні відчувати себе затишно і захищено, а також дарувати це почуття близьким.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяВечернее платье
Следующая статьяСеконд хенд

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here