При ремонті часто доводиться мати справу з дрібними деталями, які необхідно прикріпити без використання цвяхів, болтів та інших кріпильних виробів. У таких випадках варто звернути свою увагу на автомобільний двосторонній скотч. Клейкі стрічки випускають у вигляді рулонів різної ширини, довжини і щільності. З двох сторін на спеціальну плівку або спінену поверхню рівномірним шаром наноситься клейка речовина, яка в лічені секунди дозволяє «намертво» приклеїти необхідний предмет. У нас купить двухсторонний скотч.

Скотч можна використовувати для автотюнингу. Зокрема, немає нічого простішого, ніж приклеїти автомобільні дверні пороги, дисплеї або сенсори на скотч двосторонній. Для автомобільних робіт важливо враховувати, для чого ви будете використовувати скотч. Справа в тому, що різні види двостороннього скотча мають різні властивості. Так, при внутрішньому і зовнішньому застосуванні потрібні різні показники термостійкості.

Акрилова клейка стрічка цілком може замінити в ремонті холодне зварювання. Вона швидко схоплюється, володіє високими показниками адгезії. Її можна застосовувати при різній температурі. Однак фахівці радять використовувати скотч для роботи при кімнатній температурі. Чим вище температура, тим швидше і міцніше схоплюється скотч. Якщо температура нижче +5-10° C, його характеристики губляться. Скотч водонепроникний, що є відмінною перевагою в роботі.

Різні види двостороннього скотча можуть надійно прикріпити предмет вагою 5-8 кг. якщо працювати необхідно з рельєфними поверхнями, краще скористатися спіненим скотчем. З рівними матеріалами впорається і звичайний плівковий скотч.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКурсы фотошоп
Следующая статьяВечернее платье

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here