Компанія Peral-один з найбільших інтернет магазинів Меблева фурнітура в Києві. У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент фурнітури для меблів провідних світових виробників, одним з яких є польський виробник надійної Фурнитура GTV.

GTV-це європейський виробник і дистриб’ютор меблевої фурнітури та освітлення. Асортимент продукції представлений в десятках країн Європи, Азії та Америки, а продукція з логотипом GTV відома у всьому світі.

Асортимент компанії GTV включає кілька тисяч найменувань продукції: петлі, напрямні, підйомники, ручки, оснащення для гардеробу і кухні, світлодіодне освітлення. Фірма також є меценатом проектів, що сприяють розвитку та популяризації меблевої галузі. Компанія Peral працює на ринку України вже більше 15 років. За цей час нам вдалося стати одним з лідируючих виробників корпусних меблів і одним з найбільших постачальників матеріалів і фурнітури для її виробництва. Своїм першочерговим завданням ми вважаємо розвиток меблевого ринку України та Вашого бізнесу зокрема. Саме тому ми так ретельно і відповідально підходимо до вибору постачальників комплектуючих, забезпечуючи Вас тільки якісними і безпечними матеріалами для роботи. Ми намагаємося зробити нашу співпрацю максимально комфортною, надаючи повний спектр сервісних послуг та інформаційної підтримки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here