Конвектори-це побутові прилади, які доповнюють собою систему централізованого опалювального обладнання. При відключенні стандартного опалення дані пристрої здатні забезпечити максимальний комфорт і затишок в житловому приміщенні. Така техніка функціонує за допомогою електрики і здатна без участі свого власника оптимізувати температурний режим в кімнаті. Вважається, що електроконвектори є найбільш економними пристроями в порівнянні з іншими приладами даного типу. Крім цього, розроблені і газові моделі для опалення. У нас конвектор купить в минске.

На сучасному ринку побутової техніки представлено безліч моделей такого призначення. Кожна з них володіє власними характеристиками, які в тій чи іншій мірі залучають потенційних покупців. Зорієнтуватися в такому широкому асортименті досить складно. Доводиться переглядати безліч електричних пристроїв, перш, ніж вдається відшукати серед них кращий варіант. Універсальна класифікація конвекторів допоможе визначити основні конструкційні та функціональні особливості кожного з пристроїв.

В основі функціонування пристрою є процес циркуляції повітряного потоку. Через даний пристрій поступово починає циркулювати холодне повітря. Відразу після свого нагрівання він піднімається вгору, після чого в обладнання входить новий потік. Тепле повітря починає рівномірно розподілятися по всій площі.

Якими бувають конвектори
За своїми функціональними особливостями конвектори діляться на кілька великих груп:

Електронне управління. Являють собою одну з найбільш поширених груп побутової кліматичної техніки. Відрізняються широким розмаїттям опціональних характеристик і зовнішніх оформлень. Найчастіше до такого сегменту відносяться пристрої електричного типу.

Механічне керування. Класичні конвектори, якими керують за допомогою відповідних кнопок. Являють собою традиційні прилади, які дуже поширені серед сучасних обивателів. Вони бувають як газовими, так і електричними. Різноманітність дизайнерських оформлень дозволяє відшукати оптимальний варіант, який добре впишеться в загальний стиль інтер’єру. Дані прилади не дуже добре взаємодіють з підвищеною вологістю.

Сенсорне управління. Конвектори такого типу вважаються найсучаснішими серед усіх, що представлені на нашому ринку побутової техніки. Управління здійснюється одним дотиком пальця, і мають вони широким набором корисних функцій, які практично нереально зустріти у попередніх моделей.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяОтделка балкона
Следующая статьяФурнитура GTV

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here