Все частіше власники квартир у багатоповерхових будинках здійснюють ремонт своїх балконів: хто-то з метою розширення корисної площі, хто бажає просто провести косметичний ремонт, а для кого-то найважливіше – це утеплити приміщення. Теплоізоляція балкона стає більш актуальною для жителів помірного кліматичного поясу, особливо в холодні пори року. У нас Отделка балкона.

Ефективно здійснити роботи з утеплення можна, в першу чергу, шляхом проведення якісної внутрішньої обшивки балкона. Навіть при мінімальних капіталовкладеннях в ремонт, власнику житла вдасться досягти позитивних результатів з благоустрою балкона.

Варто відзначити той факт, що внутрішня обшивка балкона або лоджії, не тільки ефективно впливає на теплоізоляцію, але також і на гідро — і шумоізоляцію приміщення. Загальна вартість внутрішньої обшивки балкона-це сума всіх капіталовкладень в обробку підлоги, стін і стелі.

Залежно від естетичних побажань, переваг власника житла (архітектурного стилю будівлі, інтер’єру приміщення), його фінансових можливостей, оздоблення стін балкона може бути здійснена різноманітними

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here