Дизайн інтер’єру в Києві — це невід’ємна частина сучасного ремонту. Ви придбали квартиру або будинок? Плануєте відкрити новий бізнес? Не знаєте з чого почати ремонт? В такому випадку вам обов’язково потрібен хороший дизайнер інтер’єру. У нас дизайн интерьеров днепр.

Інтер’єр, розроблений в студії ПРИВАТ ДИЗАЙН — це завжди продуманий і унікальний проект. Ми створюємо красиві і функціональні інтер’єри для комфортного життя і роботи. Наша мета – втілити Ваші мрії в проекті інтер’єру. Наша студія професійно виконає будь-які поставлені завдання. Якщо Ви плануєте ремонт «під ключ» і не знаєте, як оформити інтер’єр або зробити розстановку меблів, які будівельні матеріали використовувати — зателефонуйте нам, у нас завжди є свіжі ідеї!

Команда досвідчених дизайнерів не тільки розробить детальний проект інтер’єру, але і дасть корисні поради для подальшого ремонту. Таким чином, з нашою допомогою Ви заощадите не тільки час і нерви, але і гроші. Етапи роботи над проектом інтер’єру
Перший етап: перед початком роботи над дизайном ми зробимо точні виміри вашого приміщення (виїзд і заміри безкоштовно);
Другий етап: детально обговоримо всі Ваші побажання, а також вимоги до дизайн-проекту;
Третій етап: складемо технічне завдання, а також укладемо договір на дизайн-проект;
Четвертий етап: промальовуємо кожне приміщення в 3D;
П’ятий етап: внесемо всі необхідні коригування;
Шостий етап: надамо будівельні креслення — плани монтажу, демонтажу, плани розміщення меблів, плани розташування освітлювальних приладів, розеток, вмикачів і. т. д. (повний список креслень дивіться на сторінці дизайн-проект), а також відомість по обробних матеріалів, меблів та освітлення.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяTissot
Следующая статьяИнтернет магазин

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here