Ви хочете вибрати 3д Принтер, але не знаєте як? Наші фахівці вам допоможуть. У насв хабі можна випробувати все обладнання в живу, отримати образи друку і зрозуміти де і як адитивні технології допоможуть вам економити фінанси і час.

3d Принтери в наявності в Мінську.

Наш Хаб є офіційним предаставителем компанії Formlabs, ultimaker, Vshaper. 3D-принтер-пристрій, що використовує метод пошарового створення твердого фізичного об’єкта по цифровій 3D-моделі. 3D-друк може здійснюватися різними способами :

Технологія FDM

Дає можливість створювати не тільки моделі, але і кінцеві деталі зі стандартних, конструкційних і високоефективних термопластиків. Це єдина технологія, що використовує термопластики виробничого класу, що забезпечують не має аналогів механічну, термічну і хімічну міцність деталей.

Друк за технологією FDM вигідно відрізняється чистотою, простотою використання і придатністю для застосування в офісі. Деталі з термопластика стійкі до високих температур, механічних навантажень, різних хімічних реагентів, вологому або сухому середовищі. Розчинні допоміжні матеріали дозволяють створювати складні багаторівневі форми, порожнини і отвори, які було б проблематично отримати звичайними методами.

Лідерами у виробництві 3D принтери друкують по FDM технології є компанія Ultimaker, їх принтера отримують всесвітнє схвалення отримуючи первыеместа в хіт-парадах по 3д друку. Це надійні і прості в експлуатації 3D принтери. З кожним випуском нового покоління, удосконалюється модель за технічними характеристиками, тому надійна і якісна друк вам буде забезпечена. Величезний вибір пластиків від модельних до інженерних робить цей вид 3d друку ще більш привабливою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here