межкомнатные двери – це не тільки завершальний штрих вашого будинку, але і чудова можливість обмежити індивідуальне простір, якийсь елемент дизайнерського рішення, незмінно впливає на загальний стиль приміщення. Перше враження на гостя найчастіше справляє саме двері, адже її відвідувач бачить одну з перших. Саме з цієї причини так важливо, щоб міжкімнатні двері гармоніювали з усім дизайном приміщення і ефектно вписувалися в інтер’єр квартири.

Вибираючи двері покупці, в основному, головну увагу приділяють кольору, експлуатаційному терміну і технічним характеристикам. Але в представленому на ринку достатку важливо враховувати також і декоративні характеристики покупки, для того, щоб міжкімнатні двері максимально вдало вписалися в підібраний вами стиль кімнат. Експерти рекомендують, наприклад, для інтер’єрів класичних підбирати двері з масиву сосни і дуба, адже їх приємні погляду тону допоможуть створити неповторну атмосферу затишку. У вітальнях кімнатах, краще використовувати такі породи деревини, як ясен і модрина, щоб підкреслити витонченість і елегантність приміщення. Для тих, хто віддає перевагу стилю модерн, експерти радять звернути увагу на оригінальні двері з горіха і вишні. Величезна різноманітність дизайнерських можливостей істотно розширює застосування різних наповнень для дверей у вигляді скляних вітражів або пластикових панелей. Міжкімнатні двері з дерева особливо фешенебельно виглядають в комбінації з декоративним склом, на якому можуть бути нанесені самі всілякі малюнки, наприклад, рослинні візерунки або абстрактні орнаменти.

Незважаючи на уявне різноманіття, двері в приміщенні поділяються на два види — фільончасті і щитові. Перші мають велику привабливість для покупців за рахунок легкості, яка досягається особливою каркасною конструкцією і архітектурною різноманітністю, хоча в той же час у них найвища цінова категорія через складну технологію виготовлення. Та фільончаста двері вважається більш міцною і надійною, яка має більше число середників і фільонок, що, безумовно, пропорційно впливає на вартість. У свою чергу щитові двері мають гладку поверхню і діляться на пустотілі і суцільні. Серед переваг таких дверей можна виділити доступність за ціною, широкий вибір варіантів дизайну, презентабельний вигляд, завдяки чому вони ні в чому не поступаються іншим, більш дорогим варіантом. Сьогодні вони часто використовуються в сучасних інтер’єрах.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКарданні вали
Следующая статьяСварщик

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here