Найвідомішим з них, безумовно, є Надя Команеси, молода румунська гімнастка, яка, коли влітку в Монреалі в 1976 році, отримає ідеальну оцінку 10 в асиметричних барах. Вона стане комуністичним символом сім’ї Чаушеску, яка тоді домінувала над Румунією. На жаль, і занадто часто Румунія римується з романіхелем або рома, як їх іноді називають. Ця трохи сірчиста репутація не залишає чоловіків байдужими. Дійсно, румунська жінка прекрасна, і вона це знає. Як Молдова, не дуже далеко, Румунський народ складається з різного походження, вчений суміш між Сонцем Італії і східнослов’янським характером. Румунські жінки вміють спокусити і зачарувати серця французьких самотніх чоловіків, тим більше, що дуже часто вони знають мову Мольєра з історичних причин. У нас
femmes roumaines.Румунія, розташована на півдні України.
Якщо столиця Бухарест знаходиться на півдні, то вся північна частина межує з Україною вздовж Карпатських гір, про які ми вже говорили. Це прекрасний район верхи між Карпатами і Дунаєм, який також має доступ до Чорного моря на сході. Тим не менш, з важкою економічною ситуацією, дорослі працездатного віку, як правило, вирушають шукати Ельдорадо на заході, Франції, Іспанії або Італії. Румунська мова є латинська мова, на відміну від слов’янських мов, які використовують кирилицю. Ця масова імміграція турбує влади країни, які прагнуть обмежити витік мізків з моменту припинення комуністичного тоталітарного режиму, нав’язаного сім’єю Чаушеску майже 30 років.

Румунська жінка робить дебати
Як ви можете оцінити в цьому винятковому репортажі про Надя Команесі, Румунський народ, включаючи жінок, прожив 30 років жахливого комунізму і бідності. За рахунок надлюдських зусиль все населення було виділено на погашення боргів країни. Тому легко зрозуміти, що румунські жінки мають певне розуміння важливості грошей. Коли ми виживаємо, ми вчимося справлятися, і всі засоби хороші, щоб впоратися з цим. (включаючи організовані шлюби ?) Тоді, як людина в пошуках любові, важливо бути обережним.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here