Відсутність зайвого волосся на тілі – вимога нинішнього часу, що віддає перевагу людям активним, спортивним і доглянутим. Саме тому, лазерна епіляція, сьогодні висунулася в число найпопулярніших і затребуваних косметологічних процедур. У нас лазерная эпиляция киев.

Швидко, комфортно і назавжди!
Цей спосіб видалення волосся, в порівнянні з іншими, перевершив найсміливіші мрії лікарів-косметологів. Безболісна, не займає багато часу і не вимагає відновного періоду, що ця технологія здатна позбавити від небажаних волосся не на тиждень або місяць, а назавжди! У чому ж секрет її ефективності?

Технологія лазерної епіляції розроблена на базі теорії селективного фототермоліза. Суть її полягає в наступному. Людський волос містить в своєму складі фарбувальний пігмент-меланін. Якщо направити на ділянку з рослинністю лазерний промінь певної довжини, меланін починає його активно поглинати. При цьому світлова енергія перетворюється в тепловий нагрів, що викликає руйнування фолікула і волосяного стрижня.

Проте в цьому процесі є важлива особливість, пов’язана циклом росту волосся. Лазерний промінь руйнує лише дозрілі цибулини, в той час як інші тільки починають проростати. Тому за одну процедуру видалити всі зайві волосся не вийде. Повний курс включає в середньому 8 сеансів, що проводяться з певним інтервалом.

Промінь світла в темному царстві
Ключовий момент ефективності лазерної епіляції – сучасне і досить складне обладнання, здатне генерувати пучок світла певної довжини. Далеко не кожна клініка, а тим більше салони краси, сьогодні можуть придбати апаратуру такого високого рівня.

Київський Центр Goravsky має найкращі у світовій практиці види лазерів. До них відносяться три установки з різною довжиною світлової хвилі:

Олександритовий лазер (755 нм);
Неодимовий лазер (1064 нм);
BBL (система для фотоепіляції, що працює в широкому спектрі довжини хвиль – 420-1400нм).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here