Завдяки сучасним механізмам регулювання і трансформації, новоспечені стільчики «ростуть» разом з малюками, також виступаючи в ролі шезлонгів, гойдалок, ходунків, гойдалок і парт. І хоча традиційні стільчики на високих ніжках, призначені виключно для «годування та сидіння», ще не вийшли з моди, безліч конкуруючих з ними моделей тепер відповідають за дозвілля і відпочинок дитини.
Отже, щоб не загрузнути в достатку всіляких «наворотів», з ентузіазмом пропонованих виробниками стільчиків для годування, кілька порад, на що необхідно звернути увагу при виборі стільчика. У нас стульчики для кормления.

На що звертати увагу при виборі стільчика для годування?
Визначившись з типом стільчика, можна переходити до вибору конкретної моделі. Основними тут є два фактори – зручність використання і безпеку для дитини. Нижче ми наводимо перелік можливих критеріїв, а вам залишається розставити пріоритети, виходячи зі своєї власної ситуації.
Комплектація
Крісло. Найкращий варіант – це досить просторе крісло з анатомічним каркасом і зручними підлокітниками. Якщо малюк тільки почав сидіти, зміна положень з сидячого в підлозі лежаче знизить навантаження на його незміцнілий хребет. Використовувати стільчики без функції регулювання нахилу спинки в цей період можна дуже нетривало.
Тканинний чохол. Підвищує комфортність опція, яка не завжди поставляється в стандартній комплектації. Не совається, не збирається в складки і легко миється, на відміну від накинутого на крісло пледа або ковдри. М’яка набивка і облягаюча форма забезпечують оптимальну підтримку для дитини (особливо це стосується чохлів з підголівниками, розрахованими на немовлят).

Ремені безпеки. Утримують дитину в кріслі; вони повинні мати зручну застібку, запас по довжині і можливість регулювання по висоті, щоб відповідати віковим параметрам дитини. У деяких моделях ремені не входять в стандартну комплектацію і пропонуються як окремий аксесуар.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here