Тестостерон визначає самця, альфача і домінатора. З віком рівень гормону мужності неминуче падає, викликаючи купу неприємних проблем, в тому числі і з ерекцією. На щастя, тестостерон можна підвищити без будь-якої хімії.

При створенні цього керівництва ми спиралися на досвід чоловіка, який зміг подвоїти рівень загального і вільного тестостерону за 90 днів. Без заборонених препаратів, страждань і знущань над тілом і розумом. Це реально працююча методика, завдяки якій ви будете жити в своє задоволення і ловити всі бонуси високого тестостерону. У нас тестостерон купить.

Увага! Керівництво не містить «чарівних таблеток» і фантастичних бодихаков. Все, що тут написано, засноване на наукових дослідженнях і застосуванні цих знань на практиці. Перш ніж ставити над собою досліди, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Їжа
Правильне харчування відіграє величезну роль у виробленні тестостерону. Наприклад, для запуску виробництва гормону організму потрібні конкретні елементи, такі як цинк і магній, а сировиною виступає страшний для багатьох холестерин. Деякі продукти, такі як капуста та її різновиди, сприяють виведенню з організму естрогенів, що також допомагає підвищити тестостерон.

Для підвищення тестостерону необхідно підвищити вміст жирів і холестерину в щоденному раціоні. Саме тому силачі зі «старої школи» споживали сирі курячі яйця і продовжують це робити.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here