Кардіомагніл Форте

0
355

Основна дія ацетилсаліцилової кислоти — пригнічення синтезу простагландинів і тромбоксану, що в результаті дає антитромботичний ефект. Кардиомагнил Форте також знеболює, усуває запалення і нормалізує температуру тіла за рахунок блокади ферменту циклооксигенази, простагландину Е2 і стимуляції дихання (через вплив на кісткової мозок).

Людям, які мали: випадки алергічних нападів під час прийому саліцилатів, або подібних до них медикаментів, виразкову хворобу органів травної системи, або такі були ускладнені кровотечами; які страждають хворобами нирок, печінки, розлади кровообігу — приймати Кардіомагніл Форте дуже обачно і після дозволу лікаря.

Препарат здатний викликати спазм бронхів, напади подагри (в малих дозах) у схильних на те людей.

Важливо пам’ятати, що антиагрегантну дію ацетилсаліцилової кислоти триває ще кілька днів після завершення прийому. Ця особливість має бути врахована, якщо пацієнту будуть проводити навіть незначні хірургічні втручання.

Підліткам, які хворіють респіраторними вірусними інфекціями, без дозволу лікаря Кадіомагніл Форте (власне, як і будь-який засіб, що містить ацетилсаліцилову к-ту) не застосовувати. Така необачність може призвести до серйозного ускладнення — синдрому Рея.

ПОДЕЛИТЬСЯ

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here