Розпилювальна камера для небулайзерів-це одна з найважливіших запчастин небулайзера. Без розпилювача, інгалятор не зможе подрібнити ліки на дрібні частинки.

Розпилювальні камери мають кілька різновидів:
Розпилювач з регулюванням розміру частинок (дані розпилювачі найбільш ефективні, тому що за х допомогою можна лікувати різні захворювання, наприклад: якщо у Вас бронхіт то Ви виставляєте мінімальний розмір частинок (від 2-5 мкм), якщо у Вас проблема з верхніми дихальними шляхами (соплі) — то виставляєте максимальний розмір частинок (понад 5 мкм) для того щоб ліки осідало в носоглотці.
Розпилювач з регулюванням потоку ліків (в даних камерах можна збільшити насиченість парового хмари або зменшити його, при цьому розмір частинок залишається незмінним. Дана камера дуже підійде коли у Вас хворіють маленькі дітки і дорослі. Для дитини ви робите пар менш насичений, тим самим дитина не буде закашлюватися від великого обсягу ліків, ну а для дорослого навпаки більше, тому що його обсяг бронхів набагато більше.) Детальныше на https://medtehnikalife.com.ua/raspyliteli-dlya-nebulayzerov-ingalyatorov/.
Розпилювач для небулайзера з певним розміром частинок (без будь-яких регулювань).
При виборі розпилювача для свого небулайзера, звичайно найкраще купувати оригінальний, тому що виробником було підібрано оптимальний розпилювач під потужність компресора.
В нашому магазині завжди є оригінальні розпилювачі для інгаляторів Юлайзер, Microlife, Omron, Gamma, Dr Frei, Longevita, Vega, Norditalia, Paramed, Rossmax, Little Doctor та інших відомих марок.
Якщо ж Ви втратили свою запчастину і хочете не просто придбати таку-ж, а ще й поліпшити характеристики свого небулайзера, в такому випадку наші фахівці підберуть під Ваш компресор оптимальну розпилювальну камеру.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here