Аналітики компанії «Альянс Новобуд» систематично вивчають попит і ціну на нерухомість в Київській області констатують факт підвищення вартості квадратного метра житлової нерухомості. За відгуками аналітиків компанії «Альянс Новобуд», для об’єктивної оцінки даних їм довелося вивчити пропозиції 224 обласних житлових комплексів.

Аналітики вивчали ціни на квадратні метри в передмісті протягом цілого року і змогли підтвердити, що навіть за невеликий період, починаючи з жовтня і до середини листопада 2017 року вартість зросла на 0,8%. Експерти кажуть, що в найближчому майбутньому не існує причин для відкату ціни на колишні позиції, скоріше навпаки.

За експертними відгуками, аналітиками компанії «Альянс Новобуд» було помічено якесь загальне просідання ціни на нерухомість в літній період, але навіть в цей період вартість квартир передмістя продовжувала зростати.

Растут цены на недвижимость в Киевской области, більш детально ви можете дізнатися на сайті http://ivbud.com/interesting/7931-rastut-tseny-na-nedvizhimost-v-kievskoj-oblasti.

За останні чотири місяці 2017 року збільшення вартості квартир склало більше 2%. Орієнтуючись за середніми цінами, можна сказати що ціна квадратного метра виросла з 13 930 до 14: 230 грн.

До даними експертів «Альянс Новобуд» за жовтень 2017 року завершилися або призупинилися продажі майже в двадцяти житлових комплексів Київської області. На спеціалізованих форумах нерухомості (новобудов) ми знайшли інформацію про те, що почалося будівництво / продажу дев’яти нових об’єктів нерухомості в таких місцях, як: Бровари, Васильків, Вишневе, Гостомелі, Ірпені, Крюковщине тощо.

Варто відзначити, що компанія «Альянс Новобуд» є одним з найбільших забудовників Київської області. На даний момент всі її проекти реалізовуються в місті Бровари, Київської області. Компанія спеціалізується, головним чином, на об’єктах житлової нерухомості, при цьому займається будівництвом і благоустроєм території поблизу до своїх житловим комплексам.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяСЕМЕНА СОІ ПІД РАУНДАП
Следующая статьяКамера

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here