До середини 1990-х років уряд Менема приступило до перебудови традиційного продуктивного сільського господарства Аргентини на культивування монокультури з прицілом на глобальний експорт.

Сценарій був знову написаний в Нью-Йорку і Вашингтоні іноземними колами, що складаються насамперед з партнерів Девіда Рокфеллера.

Менем стверджував, що перетворення виробництва харчових продуктів в індустріальне культивування геномодифікованої сої було необхідно для країни, щоб обслуговувати її роздувається зовнішній борг. Це була брехня, але вона сприяла перетворенню аргентинського сільського господарства до великого задоволення північноамериканських інвесторів, таких як Девід Рокфеллер, «Монсанто» і «Карпи Інк.».

Слідом за майже двома десятиліттями економічних потрясінь (зростаючі зовнішні борги, вимушена приватизація і демонтаж національних протекціоністських бар’єрів) дорога аргентинська сільськогосподарська економіка тепер стала метою самого радикального перетворення з них усіх.

У 1991 році, за кілька років до того, як польові випробування були схвалені і розпочато в Сполучених Штатах, Аргентина стала секретної експериментальною лабораторією для вирощування генетично спроектованих зернових культур. Населення повинно було стати піддослідними морськими свинками для цього проекту. Ви можете купить семена трансгенной сои на сайті https://agroexp.com.ua.

Ні з ініціативи уряду Менема, ні з ініціативи Комісії не проводилося ніяких громадських дебатів по неприємного питання про те, чи є ці зернові культури ГМО-безпечними.

Комісія зустрічалася в таємниці і ніколи не робила свої знахідки публічними. Вона діяла просто як рекламний агент для іноземних транснаціональних корпорацій. Це не було дивно, оскільки члени самої Комісії були вихідцями з «Монсанто», «Сингента», «Доу АГРОСАЙЕНСИС» та інших ГМО-гігантів.

У 1996 році корпорація «Монсанто» з Сант-Луї, штат Міссурі, була найбільшим в світі виробником генетично маніпульованих запатентованих насіння соєвих бобів — своєї стійкої до гербіциду «Раундап» сої або РР (абревіатура кальки «Раундап Реді»). Також у нас найкращій .

У 1995 році «Монсанто» вводила стійку до гербіциду «Раундап» сою (РР), яка містила копію гена з грунтової бактерії Agrobacterium sp. strain CP4, вставлений за допомогою «генної гармати» в її геном. Це дозволяло трансгенних або ГМО-рослини виживати при запиленні невибіркову гербіцидом гліфосатом.

Активний компонент в «Раундап» — гліфосат — знищував звичайну сою. Будь-які звичайні сорти сої, висіяні поруч зі стійкою до гербіциду «Раундап» соєю (РР) від «Монсанто», були б неминуче порушені переносяться вітром частками гербіциду. (10) Що виявилося вельми зручним і дуже допомогло подальшому поширенню раз впроваджених зернових культур «Монсанто».

Генетична модифікація в монсантовскіх стійких до гербіциду «Раундап» соєвих бобах включала введення всередину сої бактеріальної версії ензиму, який давав ГМО-сої захист від гербіциду «Раундап», розробленого все тієї ж «Монсанто». Сам «Раундап» був тим самим гербіцидом, який американський уряд використав для знищення посівів коки в Колумбії. «Раундап» міг, таким чином, розпорошуватися і на захищену сою, і на будь-які бур’яни, вбиваючи бур’яни і залишаючи сою. Як правило, крім гербіцидних хімікатів, ГМО-соя вимагала значно більше хімікатів на гектар, щоб контролювати ріст бур’янів.

З 1970-х років соя, завдяки великим компаніям агробізнесу, стала основним джерелом фуражних кормів у всьому світі. «Монсанто» в 1996 році отримала від президента Менема дозвіл продавати свої насіння ГМОсоі по всій Аргентині.

Одночасно з цими широкомасштабними продажами ультра дешевих навіть в доларах ГМО-насіння сої «Монсанто» і (обов’язково!) Необхідного гербіциду «Раундап» від тієї ж «Монсанто» всьому аргентинському сільському господарству аргентинські сільськогосподарські угіддя скуповувалися великими іноземними компаніями, такими як «Каргіл» (найбільша в світі зернова торговельна компанія), міжнародними інвестиційними фондами, такими як «Квант Фонд» Джорджа Сороса, іноземними страховими компаніями та корпоративними колами, такими як «Сіборд Корп рейшн ».

Це була надзвичайно вигідна операція для зарубіжних інвесторів, для яких ГМО-насіння «Монсанто», в кінцевому рахунку, лягли в основу нової гігантської соєвої індустрії агробізнесу. Землі Аргентини були приречені на перетворення на велике індустріальне підрозділ для виробництва насіння. Для зарубіжних інвесторів принадність схеми полягала в тому, що в порівнянні з традиційним сільським господарством виробництво ГМО-сої не потребувало у великій кількості працівників.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here