Дискомфорт в спині — симптом ряду захворювань, пов’язаних з порушеннями в роботі хребта: міжхребцевих дисків, нервів, зв’язок або м’язів. Неприємні відчуття можуть бути раптовими і постійними. Будь-які больові відчуття сигналізують про проблеми в організмі, і потрібна професійна діагностика. Опорно-руховий апарат — дуже складна система, і поставити правильний діагноз зможе тільки фахівець. Лечение острой боли в пояснице з фаїівцями на сайті http://clad.com.ua.

У клініці «Лад» ви можете пройти інтенсивний оздоровчий курс, який вирішить вашу проблему. Наші фахівці проведуть ретельну діагностику, складуть для вас індивідуальний план лікування і будуть допомагати протягом усього курсу.

Найчастіше причина неприємних відчуттів — незначні мікропошкодження зв’язок або суглобів, розтягнення м’язів, спазм м’язів і ін. Такі зміни можуть виникати внаслідок надмірних навантажень, підняття занадто важких предметів, неправильної техніки виконання фізичних вправ, фізіологічних змін (менструація, вагітність), різкого набору ваги .

Інша група причин — це захворювання: хвороби внутрішніх органів, запальні процеси, зміщення хребців, грижа, радикуліт, ускладнення після простудних захворювань, нестабільна робота кишечника і пр.Еслі біль в спині супроводжується зазначеними проблемами, потрібно негайно звернутися до лікаря. Самолікування при болях у попереку — небезпечно, оскільки хребет є складною системою, і встановити діагноз, усунувши першопричину, а не тільки її симптоми зможе лише кваліфікований фахівець.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here