Гнучкий ендоскоп має в своєму складі волокнисту оптику, як основу отримання якісного зображення. Гнучкі ендоскопи мають широке застосування в медичній практиці, так як дозволяють оглянути ті органи, які не доступні для огляду жорстким ендоскопом, наприклад – дванадцятипала кишка. Конструкція таких моделей розпорядженні величезною кількістю скловолокон з діаметром 0,01-0.02 мм, через які передається зображення. Картинка з’являється завдяки властивостям повного внутрішнього відбиття на границі розділу середовищ.
Купить эндоскоп слід і тому, що наявність інструментального каналу дозволяє не тільки провести огляд внутрішнього простору, але і взяти зразки тканин, провести терапевтичні процедури і хірургічні втручання. Сучасні ендоскопи дозволяють уникнути ряду ускладнень, комфортні для користувача і пацієнта.
Ми пропонуємо Вам продукцію кращих світових виробників, які гарантують якість зображення, тривалий термін експлуатації приладу, герметичність, доступність для обробки і стерилізації. Для кожної моделі наші менеджери підберуть необхідні інструмент для ендоскопії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here