Більшість сучасних інвесторів при купівлі нерухомості сьогодні керуються двома принципами: ближче до столиці і подалі від столичних розцінок на житло. Дійсно, нинішня ціна квадратних метрів у Києві більше нагадує оцінку ділянок землі на Клондайку в часи Золотої лихоманки. Часто інвестори не налаштовані озолотити за свій рахунок столичних забудовників або недобросовісних продавців разваленных «хрущовок» на вторинному ринку. Саме тому багато сходяться в думці, що краще всього орієнтуватися на містасупутники і виключно на новобудови. Оценка современных новостроек Броваров на примере ЖК «Лесной Квартал»
Яскравий приклад нерухомості, яка дійсно користується попитом на ринку нерухомостіквартири в Броварах, одним з найкращих прикладів серед яких є ЖК «Лісовий квартал». На форумах інвесторів цей житловий комплекс часто стає об’єктом уваги, і неспроста. Житлові комплекси комфорткласу лише недавно з’явилися на вітчизняному ринку нерухомості, але вже встигли себе зарекомендувати з хорошого боку. Фахівці високо оцінюють цей тип новобудов. У Броварах ЖК «Лісовий квартал» встановлює нову планку стандартів для всього ринку нерухомості» — так у своєму відгуку характеризує будується РК голова ДАБІ Олексій Кудрявцев. Чому серед усіх міст-супутників фахівці виділяють саме Бровари?
Поряд з іншими містами-супутниками, Бровари знаходяться в транспортній близькості від столиці. Тут доречно згадати мешканців новобудов в Броварах та «Лісового кварталу» зокрема, які у відгуках зазначають час на дорогу до Києва. За їх словами, шлях від ЖК «Лісовий квартал» до станції метро «Лісова» займає всього 15-20 хвилин. Оскільки мова йде про розвиток транспортної системи міста, то варто також згадати, що поряд з даними ЖК також знаходиться зручна транспортна розв’язка. Крім того, повз житлового комплексу проходить нова асфальтована траса, по якій можна дістатися до столиці.
Не лише транспортна доступність вигідно виділяє Бровари серед інших міст-супутників. Рівень розвитку інфраструктури цього містечка надзвичайно високий, що не заважає йому зберігати свою автентичність. Крім того, екологічна чистота природи Броварів вже давно вважається візитною карткою. У цьому вони навіть можуть дати фору столиці, екологічна обстановка в якій з роками тільки погіршується. Також Бровари позбавлені і від інших столичних проблем — величезних пробок і звичайних для мегаполісу шуму і штовханини.
Чому серед усіх новобудов у Броварах інвестори виділяють саме «Лісовий квартал» у своїх відгуках?
Як вже було сказано, «Лісовий квартал» відноситься до відносно «молодому» типу житлових комплексів комфорт-класу. Це дозволяє порівнювати його з вже наявними видами житла. Створюваний за сучасної монолітно-каркасної технології, новобуд відповідає всім європейським вимогам до свого класу. При будівництві використовуються екологічно чисті матеріали, а якість будівельних і монтажних робіт фахівці наводять у приклад іншим представникам ринку.
На відміну від багатьох інших новобудов у Броварах та Києві, в «Лісовому кварталі», як повідомляють на форумах інвесторів, і реалізується соціальний проект — сучасний дитячий садок на 6 груп дітей. Дитячий садок побудований у казковому стилі, виглядає незвично і стильно.
Серед інших особливостей «Лісового кварталу» інвестори згадують власну котельню і систему інженерних комунікацій. Це дозволяє мешканцям житлового комплексу не залежати від зносу міських комунальних мереж і підтримувати в будинках комфортну температуру.
Безумовно, говорячи про новобудовах в Броварах, про «Лісовому кварталі», ми говоримо про нові стандарти будівництва і про сучасному щодо компаній-забудовників до комфорту інвесторів. Коли при зведенні житла реалізуються унікальні проекти, коли все робиться для максимальної зручності мешканців — це не може не радувати. Це означає, що дуже скоро морально застаріле житло повністю поступиться місцем новому, прогресивному будівництва. І на перший план буде виходити задоволеність людей, які планують жити в нових, сучасних будинках.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here