Відсутність зубів у роті не тільки псує імідж, але й позначається на здоров’ї — через погано пережованої їжі серйозно страждають органи травлення. Одним з найбільш сучасних способів вирішення проблеми є імплантація зубів — процедура займає певний час, але зате забезпечує відмінний результат.

Імплантація полягає у імплантації особливого пристосування в щелепу (рідше — в область біля щелепної кістки). Металевий імплант замінює кореневу систему втраченого зуба — саме на нього здійснюється протезування, citysmiles.com.ua/implantaciya-zubov.

Встановлювати імпланти зубів можна навіть в найскладніших випадках — сучасні конструкції дозволяють обійтися без натуральної кісткової тканини. Ускладнення виникають рідко (відповідно до загальної стоматологічній практиці — не більше ніж у 5% випадків).

Імпланти найчастіше виготовляють з титану. Цей матеріал рідко викликає відторгнення. Він дуже міцний, тому імплант легко витримує навантаження, які спостерігаються при пережовуванні їжі. Мінус титанових імплантів — матеріал просвічує через фарфорові коронки (в результаті чого вони змінюють відтінок). Позбавлений цього недоліку діоксид цирконію, має світлий відтінок (в міцності він майже не поступається титану).

Основні переваги імплантів:

збереження сусідніх зубів (при установці мостів доводиться обточувати емаль);
необмежений термін служби (звичайні незнімні протези підлягають заміні вже через 10 років).
Імпланти не можна встановлювати при наявності:

серйозних захворювань нервової, імунної, кровотворної, ендокринної, серцево-судинної систем;
хронічної печінкової і ниркової недостатності;
злоякісних пухлин.
Не приживеться імплант у людей, що зловживають алкоголем.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here