Кальянні прийшли до нас зі східних країн, де за розкурюванням солодкого тютюну століттями велися неспішні розмови в затишній компанії. Відповідно, дизайн кальянної повинен враховувати початкове призначення цієї кімнати, тому ми в студії іоносфера рекомендуємо відмовитися від помітних декоративних елементів на догоду максимального комфорту і релаксу. Детальніше на ionosfera.org/dizayn-kalyannoy.html.
Наші фахівці знайомі з класичною концепцією облаштування кальянної, тому при виборі оформлення ми дотримуємося таких принципів:

1. Текстильні драпірування з яскравими візерунками. Традиційний дизайн кальянної створюється з урахуванням східних віянь, тому приміщення прийнято прикрашати щільними драпіровками або фіранками з візерунками, які служать додатковою звукоізоляцією.

2. Металеві поверхні. Оригінальний стиль передбачає декорування за допомогою металевих поверхонь і обробок, при цьому ми рекомендуємо застосовувати не блискучі, а більш спокійні метали: латунь, бронзу, мідь.

3. Автентичні елементи декору. Неповторний дизайн кальянної допоможуть створити прикраси» з характером», які підкреслять атмосферу спокою і умиротворення: ковані скрині, низькі столики і розшиті подушки.

4. Скляні вітрини і стелажі з прикрасами. Підкреслять оригінальний стиль вітрини і стелажі з прикрасами: статуетками, напівдорогоцінним камінням (турмалін, Бірюза, аметист, халцедон) і вишитими виробами.

Ці рекомендації допоможуть оформити приміщення згідно класичних вимог, проте в студії Ioosfera ми можемо розробити оригінальний авторський проект, який буде відповідати індивідуальному баченню замовника.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here