У цій категорії знаходяться практично всі системи зворотного осмосу, які можна придбати на ринку України. До кожного продукту є характеристики і описи. З будь-якими питаннями звертайтеся в онлан-чат або по телефону.

Системи зворотного осмосу-клас побутових фільтрів, який підходить для будь-якої води. Основні відмінності-якість колб, мембрани, змінних елементів. Специфіка-низька мінералізація води після фільтра, що можна виправити мінералізатором. Монтаж більшості фільтрів-безкоштовний. У нас ви дітальніше дізнаєтесь про фільтр осмос обратный. Діють індивідуальні знижки. Метод зворотного осмосу спочатку розроблявся для опріснення морської води. Його унікальність полягає в бездоганній здатності відокремлювати будь-які домішки від молекул води. Цю здатність дуже вигідно застосовувати для води на території України, як для міської хлорованої, так і для колодязів з перевищеною жорсткістю і свердловин з перевищенням заліза і марганцю. Метод за понад 10 років його використання став панацеєю від основних проблем отримання питної води.

Принципово зворотний осмос дозволяє відокремити в фільтрованої воді всі домішки від самої води (в молекулярному її розумінні). Тобто після очищення води методом зворотного осмосу всі домішки концентруються і зливаються в каналізацію, а очищена вода надходить споживачеві.

Оскільки раніше наведені тільки плюси, ми зобов’язані охарактеризувати мінуси, які є в будь-якій технології. У разі зворотного осмосу мінус один — в очищеної цим методом воді дуже низька мінералізація, вода практично дистильована. Думки з питання мінералізації води спірні, тому що багато хто воліє вживати воду в чистому її вигляді, а інші бажають насичуватися через питну воду мінералами. Для першої групи мінусів у методу немає, а для другої – є спеціальні картриджі, які насичують знесолену воду мінералами, тим самим нівелюючи цей недолік. Крім того, недоброзичливці осмотичної води, в тому числі виробники мінеральної води, посилаючись на дослідження

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяПечать на футболки
Следующая статьяПолиграфия

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here