Власний манікюрний бізнес-один з перспективних напрямків для відкриття своєї справи, отримання стабільного заробітку. Технології нейл-арту сьогодні змінюються, мало не щодня, поповнюючись новинками, що дозволяє майстрам виробляти свій стиль, вибирати оптимальні матеріали і техніки, розвивати власні конкурентні переваги. У нас найкращый стартовый набор для гель-лака.

Що входить в стартовий набір гель лаків коді?
Одним з інструментів, якими сьогодні користується практично кожен майстер нейл-арту і без якого Вам гарантовано не обійтися є набори для покриття нігтів гель лаками коді. Кожен такий набір включає в себе наступні матеріали та інструменти:

пилочки і Бафи;
основу і фінішне покриття;
комплект кольорових гель-лаків;
знежирювач і кислотний праймер;
засіб для видалення липкого шару;
засіб для зняття покриття.
Крім цього набір коді для покриття гель лаком може включати ультрафіолетову лампу для сушіння нігтів, а також масла для пом’якшення кутикули та інші додаткові засоби.

Які бувають Набори гель лаків коді для початківців?
Набір для покриття шелаком може бути професійним (такі комплекти містять велику кількість гель-лаків, додаткових аксесуарів, різних засобів, які професіонал використовує у своїй роботі).

Залежно від комплектації Ви можете купити набір для покриття нігтів гель-лаком в Києві наступних видів:

Простий набір для покриття нігтів гель-лаком або » легкий старт»;
Середні Набори (комплектація між базовими і професійними наборами);
Професійні набори.
Чітка градація наборів дозволяє точно підібрати комплект, об’єктивно оцінюючи свої навички і не переплачуючи за ті інструменти і матеріали, які ви ще не освоїли. Використовувати набори можуть не тільки майстри. Будь-яка дівчина може купити набір Kodi для покриття гель лаком в Києві і використовувати його вдома, не будучи професійним майстром.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here