Серед сучасних проблем однією з найважливіших виступає безпека продуктів харчування. По всьому ланцюжку виробництва продуктів харчування можуть виникати ситуації зараження, забруднення або псування продукції, і глобалізація харчової торгівлі тільки ускладнює можливість контролю безпеки.

З метою попередження випуску небезпечної продукції та для контролю всіх процесів, від вирощування до надходження на прилавок, Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) розробила стандарт Сертификация ИСО 22000 «Система управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій займаються харчовою продукцією»» У цьому документі встановлюються вимоги і рекомендації до контролю безпеки для всіх організацій, що працюють з харчовою продукцією. Мета стандарту-попередити виникнення небезпечної продукції, так як попередження набагато ефективніше і економічніше усунення наслідків.

Отже, система управління безпечністю харчових продуктів згідно стандарту ISO 22000, впроваджена на вашому підприємстві, дозволяє:
знайти і оцінити всі потенційно можливі небезпеки і ризики, які можуть виникати на виробництві;
організувати виробничі процеси таким чином, щоб попереджати виникнення небезпечних факторів;
забезпечити та контролювати всі вимоги, встановлені законодавством, які стосуються безпечного випуску харчової продукції або надання послуг у цій сфері.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЭлектрик
Следующая статьяПрическа

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here