Французький дермокосметичний бренд topicrem пропонує надійні рішення по догляду за шкірою новонароджених, дітей і дорослих.

Засоби Топікрем розроблені з розумінням унікальних потреб всіх типів шкіри кожного члена сім’ї, забезпечуючи м’який, ефективний і безпечний догляд.

Топікрем зволожує і захищає навіть найчутливішу, грунтуючись на унікальний науці зволоження, яка надихається фармацевтичним досвідом для краси і здоров’я шкіри. Аптечна мережа 9-1-1-це динамічно розвивається компанія, що налічує понад 530 аптек. Заснована в 1996 році, наша мережа є одним з провідних роздрібних операторів фармацевтичного ринку України.За тривалий період компанія зарекомендувала себе як високонадійного, стабільного і відповідального партнера для своїх контрагентів.

Відмінною рисою нашої мережі можна назвати наявність найширшого асортименту лікарських засобів, лікувальної косметики, косметичних, діагностичних приладів, ортопедичних товарів, а також велика кількість товарів, спрямованих на підтримку краси і здоров’я всіх членів сім’ї.

Низькі ціни, спеціальні акції та дисконтна система роблять наші аптеки доступними абсолютно для кожного!

Цілодобовий режим роботи в більшості наших аптеках дозволяє робити покупки в будь-який час доби.

Фармацевтів компанії відрізняє професіоналізм і компетентність. У нас ви завжди можете звернутися за консультацією до кваліфікованого фахівця. У наших аптеках ви зустрінете самих ввічливих і грамотних провізорів.

Наша компанія піклується про професійне та кар’єрне зростання своїх фахівців. Багато провізори, ще не працювали раніше ні в одній з аптек і прийшли до нас відразу після закінчення вузу, підвищили свою кваліфікацію і досягли кар’єрного зростання в нашій мережі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here