Катер володіє високою маневреністю і може використовуватися для постачання віддалених населених пунктів, для пасажирських і вантажних перевезень, охорони водних об’єктів, а також як вид службового транспорту для правоохоронних структур.Підприємство є одним з провідних світових виробників суден на повітряній подушці амфібійного типу, що забезпечує повний цикл виробництва. Ми розповымо вам про passenger hovercraft sale.

Ми використовуємо багаторічний інженерний досвід, сучасні технологічні рішення та розробки для створення сучасної високотехнологічної Амфібії для полювання, риболовлі та відпочинку.

В даний час наша продукція поставляється в більш ніж 10 країнах, розташованих у різних регіонах, включаючи США, Австралію, Нову Зеландію, Канаду, Індію, Ботсвану та країни ЄС.

Модельний ряд суден на повітряній подушці представлений проектами з пасажиромісткістю від 4 до 10 осіб і водотоннажністю від 1 до 3 тонн включно. В даний час в стадії технічного проекту по суднобудівних контрактах знаходяться судна спеціального призначення з пасажиромісткістю від 20 до 30 осіб і водотоннажністю від 3 до 9 тонн.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here